גורים - קבוצת טרום טרום שחייה

מה עושים בקבוצה?

1.  עבודה על יציבות ושיווי משקל – יציבות ושיווי משקל הם דברים שמאוד חשובים לנו בחיי היומיום ומשפיעים על כמעט כל דבר שאנחנו עושים. שיווי משקל הוא בעצם היכולת לשמור על הפוזיציה של הגוף שלנו בהתאם למערכת העצבים באמצעות כל השרירים שלנו בגוף ובמיוחד עמוד השדרה. אנחנו מקפידות על תרגילים שתורמים לחיזוק השרירים בגוף ושמירה על תנועתיות עמוד השדרה כדי לשפר את  היציבות של הילדים בכל דבר שהם עושים. 

2. חיזוק חגורת הכתפיים  – גם חגורת כתפיים חזקה תורמת מאוד ליציבות טובה. תרגילים של דחיפת או משיכה של הידיים והשענות עליהם מחזקת מאוד את חגורת הכתפיים. יש לנו המון תרגילים במים שמוקדשים בדיוק בשביל זה. וכמובן במים הרבה יותר קל ונעים לתרגל (ללא כובד המלא של משקל גופנו).

3. חיזוק ביטחון העצמי של הקטנטנים – חיזוק האני העצמי שלהם והחיבור הקרוב להורים במים. אנחנו מאפשרות דרך תרגילים מאתגרים ומסלולים מהנים במים חוויה שמעצימה את הילדים. ההצלחות במים, הצלילות והקפיצות מעלה להם את הביטחון העצמי לשמים. 

והכול נעשה במקצועיות עם המון חיוכים ושירים במים חמימים

לבירורים והרשמה - 054-3905599

איפה אנחנו נמצאים?

ברחוב רוקח 123 ברמת גן (ממש ליד קניון איילון) יש לנו חניה חינם לא לדאוג!

קצת על הבריכה:

הבריכה שלנו מפוקחת ע"י משרד הבריאות והטמפ' בין 32-34 מעלות. גם החלל שלנו מחומם ונעים לקטנטנים. יש לנו כמובן את כל הפסיליטיס: מקלחות, משטחי החתלה ועוד…

מי הצוות?

יש לנו צוות מקצועי של מדריכי שחייה והידרותרפיסטים עם ידע נרחב בהתפתחות תינוקות שמקנים לקטנטנים הרבה מעבר לשחייה. 

מה להביא?

את עצמכם (שני ההורים יכולים להיכנס למים, או סבא וסבתא אם רוצים), את הקטנטן – אצלנו אפשר לקנות בגד ים רב פעמי. 

 

הורים ממליצים

תודה למיכל, לגלית, לצוות המדריכים הנפלא! וכמובן לשרי על היחס והמקצועיות
גבי ברנרס
מקום קסום, מדריכים מעולים. ממש כמו משפחה. אנחנו שם כבר מלא זמן, הבן הגדול שלי בן 4 ושוחה, והקטנה ממש נהנית מכל רגע ומזמן איכות מושלם עם אבא שלה. תודה רבה לכם!!!
הילה לביזון
מיכלי היקרה, ממליצה באהבה על לימודי שחיה לפעוטות. את מדהימה!
ליאת קטר
מעל 5 שנים שאנחנו משתתפים בחוגי שחיית התינוקות/ילדים של גלית ומיכל, וממליצים מכל הלב על היחס, המקצועיות והכיף הגדול לבוא לשם. שתי הבנות שלנו משתתפות מגיל 3 חודשים ומחכות כל פעם מחדש להגיע לבריכה
נטלי בר-אור
גם אנחנו כבר מעל לחמש שנים והנה עוד שבוע שחיין (לעתיד) שלישי שלנו יצטרף!
משה זלדין מלמד

כוכבי המים מתרגלים

לשיעור ניסיון
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן