ברווזים - קבוצת טרום הליכה

מה עושים בקבוצה?

1. חיזוק שרירי הרגליים – בגיל הזה חשוב לנו מאוד לחזק את הרגליים הקטנטנות לקראת  ההליכה. בין אם הקטנטנים התחילו ללכת או לא, הם עדיין מתאמנים על זה ולומדים להחזיק את את כל משקל גופם על שתי רגליים קטנטנות. 

2.  עבודה על יציבות לקראת הליכה – יציבות טובה מאוד עוזרת בשלבים הראשונים של ההליכה ומונעת נפילות רבות. במים אפשר לחזק את כל השרירים בגוף שתורמים במיוחד לשמירה על שיווי המשקל.

3. חיזוק חגורת הכתפיים  – גם חגורת הכתפיים חזקה תורמת מאוד ליציבות טובה. תרגילים של דחיפה או משיכה של הידיים והשענות עליהם מחזקת מאוד את חגורת הכתפיים. יש לנו המון תרגילים במים שמוקדשים בדיוק בשביל זה. וכמובן במים הרבה יותר קל ונעים לתרגל (ללא הכובד המלא של משקל גופנו).

4. חיזוק ביטחון העצמי של הקטנטנים – זמן האיכות של ההורים והקטנטנים ביחד שבו מתחבקים ומתרגלים, מקפיצים ומחייכים תורם מאוד לאהבה למים ולחיזוק הביטחון העצמי.  

והכול נעשה במקצועיות עם המון חיוכים ושירים במים חמימים 

לבירורים והרשמה - 054-3905599

איפה אנחנו נמצאים?

ברחוב רוקח 123 ברמת גן (ממש ליד קניון איילון) יש לנו חניה חינם לא לדאוג!

קצת על הבריכה:

הבריכה שלנו מפוקחת ע"י משרד הבריאות והטמפ' בין 32-34 מעלות. גם החלל שלנו מחומם ונעים לקטנטנים. יש לנו כמובן את כל הפסיליטיס: מקלחות, משטחי החתלה ועוד…

מי הצוות?

יש לנו צוות מקצועי של מדריכי שחייה והידרותרפיסטים עם ידע נרחב בהתפתחות תינוקות שמקנים לקטנטנים הרבה מעבר לשחייה. 

מה להביא?

את עצמכם (שני ההורים יכולים להיכנס למים, או סבא וסבתא אם רוצים), את הקטנטן – אצלנו אפשר לקנות בגד ים רב פעמי. 

הורים ממליצים

תודה למיכל, לגלית, לצוות המדריכים הנפלא! וכמובן לשרי על היחס והמקצועיות
גבי ברנרס
מקום קסום, מדריכים מעולים. ממש כמו משפחה. אנחנו שם כבר מלא זמן, הבן הגדול שלי בן 4 ושוחה, והקטנה ממש נהנית מכל רגע ומזמן איכות מושלם עם אבא שלה. תודה רבה לכם!!!
הילה לביזון
מיכלי היקרה, ממליצה באהבה על לימודי שחיה לפעוטות. את מדהימה!
ליאת קטר
מעל 5 שנים שאנחנו משתתפים בחוגי שחיית התינוקות/ילדים של גלית ומיכל, וממליצים מכל הלב על היחס, המקצועיות והכיף הגדול לבוא לשם. שתי הבנות שלנו משתתפות מגיל 3 חודשים ומחכות כל פעם מחדש להגיע לבריכה
נטלי בר-אור
גם אנחנו כבר מעל לחמש שנים והנה עוד שבוע שחיין (לעתיד) שלישי שלנו יצטרף!
משה זלדין מלמד

כוכבי המים מתרגלים

לשיעור ניסיון
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן